Atık Konteyner İmalatı

Kurumsal Bilgiler

Atıkkon Konteynerci

ATIKKON Atık Konteyner Çözümleri

Atıkkon, konteyner, prefabrik yapıarın yanında günümüzde önemli bir konu olan "Atık Konteyner İmalatı" konusunda ürün ve hizmet üretmektedir.

 

Firmamız, atıkların saklanması, depolanması ve bertaraf edilmesi için kullanılan 2015 yılında yayınlanan atık yönetmeliği doğrultusunda ve teknik şartnameleri hazırlanmış olan Tehlikeli Atık konteynerleri, tıbbi Atık monteyneri, Evsel Atıklar için konteyner, Kontamine Atık konteynerleri, Ambalaj Atık konteynerleri, Kimyasal Atık Konteyner, Atık Pil ve Akümülatör konteynerleri, Atık Yağ konteyner imalatı, tasarımı ve uygulaması yapmaktadır.

 

  • Ürünlerimiz, yönetmelikler doğrultusunda atıkların tür, özellik ve yapılarına göre opsiyonel olarak üretilmekte ve hizmete sunulmaktadır.
  • İş güvenliği ve verimliliği günümüz işletmelerinin en önemli sorunlarındandır. Atık Konteyner İmalatı ile bu konuda Çözümler üretiyoruz.
  • Tüm ürünlerimizde kaliteden ödün vermeden, mühendislik hesaplamaları tam yapılmış, ihtiyaç ve beklentileri tam karşılayan üretim politikası izliyoruz.
  • Geri dönüştürelebilir atıklar ve tehlikeli atıkların depolanmasını ATIKKON atık konteyneleri ile çözümlüyoruz.

 

Özel projelerinize, özel ölçülü ve imalat atık depolama ve saklama konteynerleri imal ederek çözüm ve hizmet sunmaktayız...